Listopad 2010

Jen jedna nevinná otázka

30. listopadu 2010 v 20:25 Články
Ahoj. Mám na vás jen jedinou nevinnou otázku. Jak se máte? :)

Má oblíbená kniha

29. listopadu 2010 v 20:49 Témata týdne
Tak teda nevím, jestli vás to bude zajímat, ale moje oblíbená je od Agathy Christie- Deset malých černoušků. Ale zaráží mě otázka, proč vlastně čteme. Ve škole mam kamarádku, která čte prostě pořád. Čtení nás vlastně jakoby.... odděluje od našeho světa. Dovoluje nám zažít něco nového. Vlastně... knížky by měli zkusit všichni, co jsou na dně, aby unikli z tohoto světa. Tak lidi, nekuřte a nefetujte, ale čtěte! :D


Něco pro zasmání

24. listopadu 2010 v 20:07 Obrázky
Tak tady máte pár vtípků :D


Jestli to nebude láska...

17. listopadu 2010 v 21:04 Články
Ach jo, ani nwm co pořádně napsat. Jako by mně poslední dobou kus chyběl. Ostatní to sice nevidí, ale na tom nezáleží. Ale já vim kde ten kus je. Je v Chomutově (nebo tam někde kolem Chomutova) a já nemam páru jak si ten kousek získat. Vím že tohle jsou je takové pubertální kecy, ale na tom nesejde. Pardon že vás tim zatěžuju. Doufam že ten kousek si všimne, že se o něj aspoň trošičku zajímam. Snad se to konečně povede. Mějte se lidi!

Dospělost

5. listopadu 2010 v 18:12 Témata týdne
Dospělost? A sakra, to jsme dneska probírali ve škole xD. Pamatuju si, jak nám učitel říkal, že dospělí jsou hlavně ti, kteří jsou vyvinuti psychicky. A taky myslim že měl pravdu... Dospělost je také zároveň zodpovědnost.Jenže víc o tom nevim, nemam s tim ještě moc zkušeností. A jako vždy, nějakej čupr obrázek:

aneb dospělost kachničky (oranžové)